Pierwszy Piątek Miesiąca

W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca, poświęcony wynagrodzeniu Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy świata.
Msza Święta o godz. 18:00 w kościele Corpus Christi. Od godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

Rekolekcje Adwentowe

W sobotę 8 grudnia rozpoczniemy w naszej Parafii rekolekcje adwentowe.Poprowadzi je dla nas ks. kan. dr Piotr Walkiewicz, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego w Diecezji Radomskiej.

Plan rekolekcji

Sobota 8 grudnia - Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP - godz. 16:30 - Msza Św. z nauką rekolekcyjną w kościele Corpus Christi
Niedziela 9 grudnia, godz. 12:00 - Msza Św. z nauką rekolekcyjną w kościele św.Antoniego
Poniedziałek 10 grudnia - Dzień Spowiedzi wkościele Corpus Christi
Spowiedź od 17.30 do 20.00
godz. 19:00 - Msza Św. z nauką rekolekcyjną

Ogłoszenia na Facebooku

Polub nas na Facebooku aby na bieżąco otrzymywać aktualne ogłoszenia parafialne.
Lubię to!
Osoby nie posiadające konta na Facebooku również mogą nas tam śledzić.

Ostatnie uaktualnienie 04/12/2018