Msze Święte w tym tygodniu

10/06/19 - święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła - o godz 7:30 w kaplicy na plebanii
11/06/19 - o godz 7:30 w kaplicy na plebanii
13/06/19 - święto ku czci Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana - o godz 7:30 w kaplicy na plebanii
14/06/19 - o godz 7:30 w kaplicy na plebanii

Pożegnanie księdza proboszcza

Zapraszamy wszystkich na pożegnalną Mszę Świętą księdza Krzysztofa, który po 13 latach posługii w naszej parafii powraca do Polski, gdzie od 1 lipca obejmie nową parafię w diecezji radomskiej. Pożegnalna Msza Święta odbędzię się 23 czerwca o godz 12:00 w kościele St. Anthony of Padua. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie przy kawie i herbacie.

Oprawa Mszy Świętej

Osoby chętne do włączenia się w oprawę (np. czytania, schola, ministranci, zbieranie tacy) proszone są o podejście do zakrystii w każdą niedzielę przed lub po Mszy Świętej.

Ogłoszenia na Facebooku

Polub nas na Facebooku aby na bieżąco otrzymywać aktualne ogłoszenia parafialne.
Lubię to!
Osoby nie posiadające konta na Facebooku również mogą nas tam śledzić.

Ostatnie uaktualnienie 9/06/2019