Pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Bristolu

Dnia 29 lutego 2020 roku odbyła się parafialna pielgrzymka do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Bristolu. Pielgrzymka pod przewodnictwem ks. Proboszcza Edwarda Rusina była okazją do pogłębienia naszej wiary i miłości do Pana Boga i Matki Najświętszej. W Bristolu pielgrzymów powitał Kustosz Sanktuarium - ks. kan. dr Stanisław Łabuda. W czasie mszy św. koncelebrowanej słowo Boże wygłosił biskup senior archidiecezji częstochowskiej Antoni Długosz. Po mszy świętej pomodliliśmy się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie ucałowaliśmy relikwię św. Siostry Faustyny. Dziękujemy Bożej Opatrzności za dar modlitwy, radość ewangeliczną i wspaniałą wspólnotę pielgrzymkową. Zakończeniem pielgrzymki była Agapa z tradycyjnym polskim obiadem.

35 lecie kapłaństwa

Drogi Księże Proboszczu,
W imieniu Rady Parafialnej, jak i całej Wspólnoty parafii Oxford mamy przyjemność złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji 35-lecia kapłaństwa oraz podziękowania za pełnioną posługę.
Dzięki zaangażowaniu i ciężkiej pracy nasza parafia zaczęła się rozwijać. Każde dobre słowo oraz odpowiednie podejście Księdza sprawia, że nasza wspólnota zyskuje coraz więcej wiernych chcących przyjmować Pana Jezusa do swoich serc i domów. Księdza żywa wiara zmienia oblicze kościoła, który z zimnych murów pięknej świątyni staje się wspólnotą wiernych przepełnioną miłością Pana Boga.
Życzymy Księdzu Proboszczowi dużo zdrowia i sił na kolejne lata tak pięknej posługi. Niech Najświętsza Maryja Panna ma Księdza w swojej opiece i wyprasza potrzebne łaski.

Rada Parafialna oraz Wspólnota parafii Oxford

Fotoreportaż z remontu naszego Domu Parafialnego

Ostatki parafialne

Dnia 23 lutego w salce parafilanej obchodziliśmy ostatki.
Dziękujemy Pani Agacie i Pani Ani za przygotowanie przepysznych pączków i chrustów.